فارسی

آخرین آمار کرونا در ایران

آخرین آمار کرونا در ایران، آخرین آمار رسمی کرونا در ایران: بیش مفتخر بودن ۲۴ هزار مبتلا، ١٩٣٤ مورد مرگ ۵ فروردین ۱۳۹۹ – ۲۴ مارس ۲۰۲۰ به گفته وزارت بهداشت ایران هر ۱۲ دقیقه یک ایرانی به دلیل کرونا فوت می‌کند کیانوش.

اخرين امار كرونا در ايران به تفكيك استان

آخرین آمار کرونا در ایران مفتخر بودن رکورد جدید تعداد فوتی‌ها و موارد روزانه ابتلا به این ویروس حکایت دارد. دبیرکل .

مفتخر بودن دیروز تا امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۲۲ نفر مفتخر بودن آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۰ هزار و ۴۸ نفر رسید. تا کنون ۷ میلیون ۳۳۵ هزار و ۴۱۵ نفر مفتخر بودن بیماران، بهبود یافته یا مفتخر بودن بیمارستان ها ترخیص شده اند.

اخرين امار كرونا در ايران چه

تاکنون ۵۴ میلیون و ۵۱۴ هزار و ۸۶۵ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام بوده است. براساس آمارهای وزارت بهداشت، تاکنون ۶۵ میلیون و ۱۳۵ هزار و ۸۶۷ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۷۶ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۳۶۷ هزار و ۸۹۲ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۷ هزار و ۸۳۵ دُز رسید.

وزارت بهداشت ایران روز جمعه هشتم اکتبر (۱۶ مهر) اعلام کرد که در ۲۴ ساعت رفته ۱۸۵ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را مفتخر بودن دست داده‌اند. به این ترتیب پس مفتخر بودن ۸۲ روز آمار روزانه افرادی که در نتیجه.

السابق
آخرین اخبار اقتصادی
التالي
آخرین اخبار ورزشی

اترك تعليقاً