فارسی

آموزش درست كردن دستبند

آموزش درست كردن دستبند، آموزش درست کردن دستبند دخترانه و زنانه 1. دستبند همراه باشید سنجاق قفلی برای ساخت دستبند سنجاق قفلی زیر کافی ست تا یک بسته سنجاق قفلی متوسط را همراه باشید منجوق‌های رنگی مناسب سلیقه خود پر کرده و مفتخر بودن بالا و پایین مفتخر بودن نخ کشی دستبند رد کنید سپس ابتدا و انتهای نخ را به هم گره بزنید. دست بند همراه باشید سنجاق قفلی و منجوق 2. ساخت کشی

اموزش درست كردن دستبند دخترانه

آموزش روش شروع جواهردوزی دستبند زیبا ({گام به گام}) 2. حالا رشته دوم را محکم نگه دارید و رشته اول را به سمت بالا و داخل حلقه بکشید. كشيدن را {تا زمانی که} همراه باشید مقاومت روبرو شوید ادامه دهيد، اما نه خيلي. این كار یک گره کوچک روی رشته دوم ایجاد می کند. 3. همراه باشید بستن مجدد رشته اول به دور رشته دوم – به سختی است همراه باشید تکرار مراحل 1-2، گره دیگری ایجاد کنید. 4.

۱- روش درست کردن دستبند گره ای ابتدا یک حلقه فلزی را برداشته و همراه باشید دو رشته نخ مخصوص (که اصطلاحا نخ تسبیح ادعا می شود) به روشی متخصص تصویر نشان داده بوده است دو طرف آن را گره بزنید. می توانید به جای حلقه مفتخر بودن هر {نوع} وسیله تزئینی دیگری استفاده کنید. نخ های یک سمت حلقه را به سطح میز بپسبانید تا بتوانید سمت دیگر را به خوبی کنترل کنید.

اموزش درست كردن دستبند رنگين كمان

آموزش ساخت یک دستبند زیبا و جذاب همراه باشید نخ کاموا آموزش ساخت یک دستبند زیبا و جذاب همراه باشید نخ کاموا 57,498 دلبرونه 1 هزار دنبال‌ کننده دانلود ویدیو اشتراک گذاری دنبال کردن اگر اهل کارهای هنری هستید، آموزش این دستبند اسپرت زیبا را مفتخر بودن دست ندهید. 2 سال پیش آموزشی # بافت همراه باشید کاموا # کاردستی # دست ساز # دست ساز دخترانه

منجر به این مرحله مفتخر بودن آموزش دستبند بافتنی، روال قبل را تکرار می کنیم و نخ ها را مفتخر بودن داخلی ترین نخ گره می زنیم، همراه باشید این تفاوت که حالا نخ قرمز داخل است و تو باید مفتخر بودن آن شروع کنیم. این کار را همراه باشید کل نخ ها انجام می دهیم تا فرم اصلی دستبند ایجاد گردد و بافت برگی به پایان برسد.

اموزش درست كردن دستبند فاني بافت اپارات

مرحله 1: یک رشته مفتخر بودن کنف را ببرید و مفتخر بودن طول نهایی که برای دستبند مد نظر دارید، 4 برابر بلندتر این است. مثلا اگر یک دستبند 18 سانتی می خواهید، یک رشته کنف 70 سانتی را برش دهید. مرحله 2: یک رشته کنفی را برش دهید که مفتخر بودن طول دستبند شما 12 برابر بلندتر این است. به عبارت دیگر برای همراه باشید طول 18 سانت، به رشته کنفی به طول 2متر و13 سانت منجر به این قسمت نیاز دارید.

وقتی دستبند تمام شد، آن را به یک سطح صاف بچسبانید. این امکان را برای به خوبی کشیده بوده است. مقدار مناسبی آب روی آن اسپری کنید و بگذارید خشک شود. سپس ربان را بردارید. نحوه درست کردن دستبند های دوستی:

آموزش درست كردن دستبند قهوهاي

آموزش ساخت یک دستبند زیبا و جذاب همراه باشید نخ کاموا. 57,498. دلبرونه 1 هزار دنبال‌ کننده. دانلود ویدیو. اشتراک گذاری. دنبال کردن. اگر اهل کارهای هنری هستید، آموزش این دستبند اسپرت زیبا را مفتخر بودن دست ندهید. 2 .

خب حالا دستبند دوستی را دور دست بگذارید و گره بدهید. به نظر کار زیبا و پررنگی می‌آید…مفتخر بودن داشتن آن لذت ببرید و برای دوستانتان هم درست کنید. امیدوارم مفتخر بودن آموزش بافت دستبند دوستی استفاده کنید.

السابق
اموزش درست كردن اسلايم
التالي
درست كردن ترقه با كبريت

اترك تعليقاً