فارسی

اموزش درست كردن اسلايم

اموزش درست كردن اسلايم، روش تهیه اسلایم طلایی: {مرحله اول}: چسب و آب را به نسبت مساوی منجر به یک کاسه بزرگ مخلوط کنید. مرحله دوم: منجر به ظرف کوچک‌تر پودر بوراکس را منجر به آب گرم حل کنید و هم زدن را تا زمانی که ممکن است یک‌دست شود، ادامه دهید. مرحله سوم: مخلوط بوراکس و آب گرم را به ظرف اصلی اضافه کنید و خوب به هم بزنید. هم زدن کاری زمان‌بر است و احتمالاً دو سه دقیقه طول خواهد کشید.

اموزش درست كردن اسلايم بدون چسب و بوراكس

مواد ضروریات برای ساخت اسلایم همراه باشید شامپو ۵۰ گرم شامپو یک قاشق چایخوری شکر یک عدد کاسه روش درست کردن ژل بازی اسلایم همراه باشید شامپو ابتدا شامپو را داخل ظرف بریزید و کاملا هم بزنید. سپس نصف قاشق چایخوری شکر را به آن اضافه کنید و هم بزنید؛ وقتی که کاملاً مخلوط شد مهم است دوباره نصف قاشق چایخوری شکر به آن اضافه کنید و خوب بهم بزنید.

ساخت اسلایم همراه باشید چسب چوب و کف ریش مواد ضروریات : ۱۱۳ گرم چسب چوب ۱۱۳ گرم آب گرم کف ریش رنگ غذا ( اختیاری ) لوسیون ( اختیاری ) ۱ استکان مایع لباسشویی مایع دستشویی فومی ( اختیاری ) ۱ – چسب را داخل یک کاسه بریزید . سپس آب را به آن اضافه کنید . بشود . ۲ – .

آموزش درست كردن اسلايم شفاف

یک آموزش آسان برای ساخت اسلایم منجر به خانه ، می توانید خوب است بدون بوراکس منجر به خانه اسلایم درست کنید ، آموزش ساخت اسلایم همراه باشید شامپو مایع دست فوم اصلاح و چسب سفید

آموزش درست کردن اسلایم,آموزش درست کردن اسلایم,اموزش درست کردن اسلایم,اموزش درست کردن .

السابق
سایت باشگاه خبرنگاران جوان
التالي
آموزش درست كردن دستبند

اترك تعليقاً