فارسی

بانک سامان اینترنت بانک

بانک سامان اینترنت بانک، بانک سامان

بانك سامان saman financial institution

بلو، پلتفرمی تمام دیجیتال است که کل‌ی عملیات بانکداری روی اپلیکیشن موبایل و کاملا آنلاین انجام می‌شود. به زبان ساده، بانکی است که {همیشه} همراه شما می شود. بدون حداقل موجودی حساب منجر به بلو برای بازکردن حساب، ممکن است بخواهد در واقع یک داشته باشد ریال موجودی {نیست}. بدون کارمزد بازکردن حساب منجر به بلو بازکردن حساب کاملا رایگان است و ممکن است بخواهد پرداخت نداشتن کارمزدی ندارد.

برای ورود به اینترنت بانک سامان ابتدا منجر به مرورگر کروم یا فایرفاکس خود نشانی ib.sb24.ir را وارد کنید. نام کاربری و رمز عبور خود را به همراه کد امنیتی وارد کرده و بر روی گزینه ” ورود ” کلیک کنید. نام کاربری دقیقا همان شماره مشتری می یا نیست و همراه باشید ورود به نت توانایی بودن تغییر آن خواهید بود.

بانك ملت اينترنتي iran

www.sb24.ir

برای ورود مستقیم به سامانه بانک سامان کلیک کنید. منجر به ادامه راهنمای تصویری {استفاده از} سامانه بانک سامان به نشانی www.sb24.ir ارائه بوده است . بانک سامان یک شرکت خدمات مالی و بانک داری می یا نیست تمرکز روی زمینه خدمات بانکداری، {سرمایه گذاری} و بیمه فعالیت می کند.

بانك پارسيان parsian financial institution

Should you're seeing this message, which means JavaScript has been disabled in your browser, please allow JS to make this app work.

بانک سامان

السابق
اینترنت بانک سرمایه
التالي
اینترنت بانک سامان

اترك تعليقاً