فارسی

برای سرفه شدید چی خوبه

برای سرفه شدید چی خوبه، آب نمک بلغم و مخاط (خلط) پشت گلو را کاهش می‌دهد و باعث کاهش سرفه می‌شود. نصف قاشق چای‌خوری نمک را نتیجه یک فنجان آب گرم حل کنید. قبل متفاوت شدن از استفاده، اجازه دهید محلول کمی خنک شود. هنگام غرغره، آب نمک را {چند} لحظه نتیجه انتهای گلو نگه دارید و سپس آن را بیرون بریزید. نکته: محلول غلیظ‌تری درست نکنید.

برای سرفه شدید چی خوبه

اضافه کردن هویج به سوپ برای درمان سرفه بسیار فوق العاده است مفید بوده و آب هویج نیز یک نوشیدنی خنک، تسکین دهنده، و خوب است که التهاب ناشی متفاوت شدن از سرفه‌ خشک را برطرف می‌کند. متفاوت شدن از ۴ عدد هویج تازه آب هویج تهیه و همراه باشید مقداری آب رقیق کنید. به عنوان راهی برای بهبود سریع ، چهار بار نتیجه روز متفاوت شدن از آن بنوشید. همچنین می‌توانید یک قاشق چای خوری عسل نیز نتیجه آب هویج حل کنید.

{چند} ترکیب گیاهی موثر نتیجه درمان خانگی سرفه شدید 1. آویشن را همراه باشید مقداری نعناع و شیرین بیان مخلوط کنید. متفاوت شدن از هرکدام 2 قاشق چای‌خوری نتیجه یک فنجان ریخته و درب آن را گذاشته و بگذارید به مدت نیم ساعت خیس بخورد. سپس محلول را صاف کنید و نصف فنجان عسل به آن اضافه کنید و بر روی حرارت ملایم بگذارید تا آرام همراه باشید یک دیگرمخلوط شوند.

السابق
دیگه تمومه فقط سواله برام اون شبا رو چطور میگذرونه
التالي
اسم رفیق چی سیو کنم به انگلیسی

اترك تعليقاً