فارسی

برنامه کودک کورالین

برنامه کودک کورالین، انیمیشن «کورالین» Coraline 2009 همراه باشید دوبله فارسی 325,473 بروز ویدیو 36.3 هزار دنبال‌ کننده دانلود ویدیو اشتراک گذاری دنبال کردن کارگردان: هنری سیلک – ژانر: انیمیشن ، ماجراجویی – زبان: دوبله فارسی – داستان انیمیشن : کورالین دختری یازده ساله ای است که به همراه پدر و مادرش به یک خانه عجیب و دورافتاده 150 ساله نقل مکان کرده است.

برنامه كودك كورالين دوبله فارسی

کورالین دختری یازده ساله است که به همراه پدر و مادرش به یک خانه عجیب و دورافتاده 150 ساله نقل مکان کرده است. او فکر می کند پدر و مادرش نداشتن وقت درکش نمی کنند و دیگر دوستانش را نمی تواند ببیند و دور و برش هم همسایه های عجیبی {زندگی می کنند} و همین باعث بداخلاقی او بوده است. مفتخر بودن یک دریچه کوچک وارد یک دنیای دیگر می شود و.

انیمیشن کورالین (دوبله فارسی.بدون سانسور) اشتراک‌گذاری. ۱۰ نظر. Video grasp منتشر شده منجر به تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹. دنبال کردن این کانال. لطفا مفتخر بودن ما حمایت کنید که باعث پیشرفت و انرژی میشه♥. لینک حمایت (دخل و .

برنامه كودك دهه 60

انیمیشن کورالاین. راهنمای والدین برای انتخابی دقیق‌تر، منجر به کدومو بخوانید. کارگردان: هنری سیلیک. یک ساعت و 36 دقیقه – محصول آمریکا – 2009 – دوبله شده – بدون زیرنویس – کیفیت HD.

کورالین (نام اصلی : Coraline) دختری یازده ساله است که به همراه پدر و مادرش به یک خانه عجیب و دورافتاده 150 ساله نقل مکان کرده است. او فکر می کند پدر و مادرش هیچوقت درکش نمی کنند و دیگر دوستانش را نمی تواند ببیند و دور و برش هم .

السابق
فیلم نان عشق موتور هزار
التالي
برنامه کودک ماشین پلیس

اترك تعليقاً