فارسی

بعد از خرید یک سهم از چه زمانی میتوانم آن را به فروش برسانم

بعد از خرید یک سهم از چه زمانی میتوانم آن را به فروش برسانم، بعد از خرید سهم چه زمانی می توانم آن را بفروشم؟ هنگام خرید سهام، در صورت موفقیت آمیز بودن خرید، سهام خریداری شده در همان لحظه به سبد شما اضافه می شود. با توجه به اینکه زمان معاملات بورس اوراق بهادار تهران از ساعت 9 صبح الی 12:30 بعد از ظهر می باشد، هر زمان که اقدام به خرید سهام کردید می توانید سهام خود را به فروش برسانید.

بعد از خرید یک سهم از چه زمانی میتوانم آن را به فروش برسانم

توجه داشته باشید که فقط از ساعت 9 صبح تا 12:30 شب می توانید تراکنش های خود را انجام دهید و در پایان این مدت امکان تراکنش وجود ندارد. توجه داشته باشید که در حال حاضر قانون معاملات بورس به گونه ای است که می توانید سهام خریداری شده را در هر ساعت از همان روز تحویل دهید اما این قانون در بازه های زمانی تغییر می کند.

بعد از خرید سهم چه زمانی می توانم آن را بفروشم؟ هنگام خرید سهام، در صورت موفقیت آمیز بودن خرید، سهام خریداری شده در همان لحظه به سبد شما اضافه می شود. با توجه به اینکه زمان معاملات بورس اوراق بهادار تهران از ساعت 9 صبح الی 12:30 بعد از ظهر می باشد، هر زمان که اقدام به خرید سهام کردید می توانید سهام خود را به فروش برسانید.

السابق
دوره تخمک گذاری چه زمانی است
التالي
بارداری خارج از رحم چه زمانی مشخص میشود

اترك تعليقاً