فارسی

تنظیمات اینترنت همراه اول

تنظیمات اینترنت همراه اول، متفاوت شدن از منو گوشی وارد تنظیمات یا دقیقا همان Settings شوید. سپس گزینه مشخص شده Connections را {انتخاب} کنید. 2. اینک گزینه Moblie networks را {انتخاب} کنید. 3. هم اکنون گزینه Entry Level Names را {انتخاب} کنید. 4. متفاوت شدن از قسمت بالا گزینه Add تخصصی تصویر ذیل چاپ شده است را {انتخاب} کنید. 5. منجر به این مرحله خوب است 2 بخش را پر کنید.

تنظيمات اينترنت همراه اول mci

راهنمای تنظیمات اینترنت همراه اول برای گوشی همراه باشید سیستم‌عامل iOS (آیفون، آیپد) ارسال پیامک بدون متن به شماره 8088 یا ارسال دستور #231*10* به منوی Setting بروید. گزینه Mobile را {انتخاب} کنید Mobile Knowledge Community را {انتخاب} کنید برای APN مهم است mcinet را قرار دهید و قسمت های Username و Password را خالی بگذارید.

راه اول: منجر به این روش تنظیمات اینترنت همراه اول برای گوشی شما وجود دارد و حتما می‌توانید همراه باشید ارسال مدل گوشی تنظیمات را به صورت خودکار دریافت کرده و تمرکز کنید گوشی خود نصب کنید. راه دوم: منجر به این روش تنظیمات اینترنت همراه اول برای گوشی شما موجود {نیست} و مهم است به صورت با دست را روی گوشی خود ایجاد کنید.

تنظيمات اينترنت همراه اول سامسونگ

2 به منوی Setting بروید. 3 گزینه Mobile را {انتخاب} کنید 4 وارد Mobile Knowledge Choices شوید 5 Mobile Knowledge Community را {انتخاب} کنید 6 برای APN مقدار mcinet را قرار دهید و قسمت های Username و Password را خالی بگذارید. متفاوت شدن از لذت ببرید می توانید خرید کنید آرام، پرسرعت شماره گیری #100* منجر به شبکه های اجتماعی:

تنظیمات و فعالسازی اینترنت همراه اول یک فرآیند دارد. که ضرورت است متفاوت شدن از طریق تنظیمات گوشی تلفن همراه اندروید یا آیفون این تنظیمات را اعمال کنیم. و پس متفاوت شدن از آن همراه باشید می توانید خرید کنید بسته های اینترنتی همراه اول یا همراه باشید {استفاده از} اینترنت تعرفه آزاد حتما می توانیم متفاوت شدن از گردش منجر به لذت ببریم. نحوه‌ی فعالسازی

دريافت تنظيمات اينترنت همراه اول

تنظیمات اینترنت همراه اول منجر به ای او اس فرآیند ساده‌ایست و خودتان منجر به کمتر متفاوت شدن از زمان کوتاه توانایی داشتن انجام آن هستید و نداشتن {نیازی نیست} که به متخصص مراجعه کنید. برای دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول می‌توانید مدل گوشیتان را به شماره‌ی 8008 ارسال کنید و یا به صورت با دست apn را انجام دهید. اندروید به چه صورت است؟

تنظیمات اینترنت همراه اول منجر به ای او اس فرآیند ساده‌ایست و خودتان منجر به کمتر متفاوت شدن از زمان کوتاه توانایی داشتن انجام آن هستید و نداشتن {نیازی نیست} که به متخصص مراجعه کنید. برای دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول می‌توانید مدل گوشیتان را به شماره‌ی 8008 ارسال کنید و یا به صورت با دست apn را انجام دهید.

درخواست تنظيمات اينترنت همراه اول

بدین منظور بایستی مراحل زیر را طی کنید: به بخش تنظیمات گوشی مراجعه کرده و گزینه Connections را لمس نمایید. منجر به صفحه باز شده، گزینه Cellular Networks را {انتخاب} کرده و سپس گزینه Entry Level Names را لمس کنید. بر روی دکمه ADD منجر به گوشه فوقانی سمت راست پنجره ضربه بزنید. این رو هم بخون: گزارش جامع سازمان تنظیم مقررات متفاوت شدن از طرح رومینگ ملی

به بخش تنظیمات یا setting بروید. ۲. گزینه‌ی wi-fi & networks را {انتخاب} کنید. ۳. وارد قسمت entry level names شوید. ۴. گزینه‌ی add را بزنید و یک APN جدید بسازید. (اگر متفاوت شدن از قبل APN همراه اول را اظهار می‌کنید آن را ویرایش کنید.) ۵. منجر به قسمت identify عبارت MCI-internet یا MCI-GPRS را وارد کنید. ۶. منجر به قسمت APN عبارت mcinet را وارد کنید. ۷.

السابق
کد استعلام اینترنت ایرانسل
التالي
شارژ اینترنت مخابرات

اترك تعليقاً