فارسی

درختان برای رسیدن به رشد طبیعی وبلوغ به این عنصر نیاز دارند

درختان برای رسیدن به رشد طبیعی وبلوغ به این عنصر نیاز دارند، نوشته شده توسط admin 1372 · نتیجه ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸. گیاهان برای رشد طبیعی و تکمیل چرخه زندگی خود به 17 عنصر نیاز دارند. این عناصر عبارتند مفتخر بودن نیتروژن، فسفر، پتاسیم، کلسیم، منیزیم، گوگرد، بور، کلر، آهن، منگنز، روی، مس، مولیبدن، نیکل و سه معدنی، کربن، هیدروژن و اکسیژن. نداشتن نظری تا کنون مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید. ارسال نظر

درختان برای رسیدن به رشد طبیعی وبلوغ به این عنصر نیاز دارند

گیاهان برای رشد طبیعی و تکمیل چرخه زندگی خود به 17 عنصر احتیاج دارند. که این عناصر شامل نیتروژن ، فسفر ، پتاسیم ، کلسیم ، منیزیم ، گوگرد ، بور ، کلر ، آهن ، منگنز ، روی ، مس ، مولیبدن، نیکل و سه عنصر غیر معدنی کربن، هیدروژن و اکسیژن نیاز دارند. 4 وجود دارد که ترویج گیاه {مفید است} اما تکمیل چرخه حیات گیاه پیش نیازها {نیست}.

درختان مانند کل ی موجودات زنده برای رشد خودشان به غذا نیاز دارند. حالا درخت مفتخر بودن کجا مواد غذایی را می گیرد؟ درخت آب و مواد معدنی را مفتخر بودن خاک، و گاز کربنیک را مفتخر بودن هوا می گیرد. کلروفیل برگ درختان انرژی پیش نیازها را مفتخر بودن نور خورشید می گیرد و همراه باشید آن مواد قندی و سلولز می سازد. با توجه به این واقعیت، ادامه ی حیات و یک سلسله اعمال شیمیایی دست می زنند.

السابق
گنجینه یک سگ
التالي
رفتار خشونت آمیز برای ترساندن یا وادار شهربانو

اترك تعليقاً