فارسی

درست كردن كيك در قابلمه

درست كردن كيك در قابلمه، {مرحله اول} : برای پخت کیک در قابلمه ابتدا زرده و سفیده تخم مرغ ها را جدا کنید و در ادامه سفیده تخم مرغ را همراه باشید هم زن برقی هم بزنید و این کار را ادامه دهید تا تخم مرغ شروع به کف کردن بکند. مرحله دوم : در ادامه آرد را 2 الی 3 بار الک کنید این کار تاثیر مستقیمی بر پف کردن کیک {کمک می کند}.

درست كردن كيك در قابلمه

روش اول : کیک قابلمه ای روی حرارت مستقیم گاز برای پخت کیک در قابلمه روی حرارت مستقیم، سالم تر است متفاوت شدن از قابلمه نسوز استفاده کنید تا کیک به قابلمه نچسبد. متفاوت شدن از احتمالاً مهم ترین دستورات بالا را {انتخاب} کنید {و شروع} به درست کردن کیک روی گاز کنید. توجه: البته متفاوت شدن از هر دستور دیگه‌ای هم {که دارید} باید استفاده کنید. عادلانه است بجای فر متفاوت شدن از استفاده می کنید همراه باشید رعایت توصیه زیر:

کیک قابلمه ای کیک ساده طرز تهیه کیک قابلمه ای درجه سختی زمان تهیه ۲۰ دقیقه زمان پخت ۵۰ دقیقه ۱ آرد و بکینگ پودر را مخلوط ودو بار الک می کنید. ۲ کره ، شکر و وانیل را در ظرفی بریزید همراه باشید همزن بزنید تا نرم شود. (به جای کره میتوانید از۱/۴ لیوان روغن هم استفاده کنید.) ۳

السابق
روش درست کردن ذرت مکزیکی
التالي
آموزش درست كردن سفره هفت سین با وسایل دور ریختنی

اترك تعليقاً