فارسی

سریال سه خواهر قسمت 42

سریال سه خواهر قسمت 42، قسمت 42 سریال سه خواهر Uc Kiz Kardes، درام با ستارگان سرشناسی مثل ریها اوزچان، اوزگو کایا و داستانی جذاب. سامر با دلسوزی بسیار با ترکان برخورد می کند … قسمت 42 سریال Uc Kiz Kardes three sisters که تیزر آن را می توانید به صورت کامل از این لینک مشاهده کنید; ترکان خیلی مریض می شود. سومر که می خواهد ترکان را شفا دهد لحظه ای رها نمی کند.

سریال سه خواهر قسمت 42

سریال Three Bold Sisters and Brothers + قسمت 42+ زیرنویس فارسی – نمایش انواع طرح های رنگی حجم 90% پایان نمایش آگهی در 3 ثانیه دیگر سریال Three Bold Sisters and Brothers + قسمت 42+ زیرنویس فارسی اشتراک گذاری 0 نظر SaraBaBa منتشر شده در 12 /01/1401 این کانال تبلیغاتی پرفکت مانی آنی و اتوماتیک را دنبال کنید، وقت آن است که با این ماساژور ماهیچه های خسته خود را هدیه دهید!

سریال Three Sisters قسمت 42 زیرنویس فارسی سریال ترکی Three Sisters سریالی جدید بر اساس رمانی پرفروش ترکی به همین نام نوشته ایکلال آیدین می باشد. داستان این اثر در سال 1998 اتفاق می افتد و درباره ماجراهایی است که برای آنها اتفاق می افتد. کارگردانی آن را Eda Teksöz و پخش کانال D.

السابق
جدول پخش شبکه سه امروز
التالي
سریال سه در چهار قسمت 25

اترك تعليقاً