فارسی

ضخیم شدن دیواره قلب

ضخیم شدن دیواره قلب، ستاره | سرویس سلامت – ضخیم شدن دیواره قلب (یا دقیقا همان هیپرتروفی قلب) یک بیماری ژنتیکی و اکتسابی است و تقریبا نتیجه بین ۱% متفاوت شدن از افراد جامعه شایع می‌این است. این اختلال نتیجه اکوکاردیوگرافی تشخیص داده می‌شود و نتیجه در کوچک شدن فضای حفره بطن چپ و به این دلیل اختلال نتیجه عملکرد پمپاژ می‌شود.

ضخيم شدن ديواره قلب انسان

ضخیم شدن دیواره قلب بیماری ای ژنتیکی و و اکتسابی است. نتیجه این بیماری فضای حفره ی بطن چپ کوچک می‌شود و به این دلیل بر روی پمپاژ قلب تاثیر منفی میگذارد. نتیجه این مقاله نتیجه مورد چگونگی ضخیم شدن دیواره قلب، علائم آن ، راه های تشخیص، درمان و پیشگیری آن توضیح می‌دهیم. {چیست}؟ به افزایش اندازه سلول ها به طور کلی هیپروتروفی گفته میشود.

ضخیم شدن دیواره قلب معمولا توسط ژن های غیر طبیعی عضله قلب انجام می شود . عضلات قلب توسط این ژن ها منقبض و ضخیم می شود. بعد متفاوت شدن از سفت شدن عضله، قلب توانایی پمپاژ خون را متفاوت شدن از دست می دهد و خون رسانی به بدن همراه باشید مشکل مواجه می گردد. کی اتفاق می افتد؟ هیپرتروفی یا یک بیماری مزمن است که اگر درمان نشود اوضاع وخیم تر خواهد شد.

السابق
از بین بردن رسوب ضخیم کتری نی نی سایت
التالي
درختان برای رسیدن به رشد طبیعی و بلوغ به این عنصر نیاز دارند

اترك تعليقاً