فارسی

طراحی چهره ساده

طراحی چهره ساده، روش کلی طراحی چهره بصورت {گام به گام} برای ترسیم چهره می توانید فقط است مراحل ساده ی زیر را دنبال کنید: 1- ابتدا خطوط طراحی چهره را رسم کنید. اولین گام کشیدن سر چهره مطابق تصویر بالا است. دایره را همراه باشید یک خط عمودی (که خط وسط صورت می شود) و یک خط افقی (که قسمت بالای آن محل چشم ها را مشخص می کند) به چهار قسمت تقسیم کنید.

طراحی چهره ساده

منجر به طراحی چهره به صورت نیم رخ، چشم به شکل یک نوک پیکان بوده و همراه باشید اندکی اشاره به بازگشت به پلک بالایی و پلک پایینی {شکل می گیرد}. منجر به زندگی واقعی شما عنبیه را متفاوت شدن از پهلو نمی بینید، به سادگی یک چشم سفید می بینید. هنگامی که شما عنبیه را به نمایش نگذارید، آنقدر طراحی تان عجیب می شود که مجبور می شوید آن را تغییر دهید. جزئیات ابرو

{نوع} گرفتن قلم منجر به طراحی چهره به این شکل است که بین انگشت شصت و اشاره قرار می گیرد و انگشت میانی برای کنترل قلم به کار برده می شود و باقی مانده از انگشتان روی کاغذ قرار داده می شوند.این طرز گرفتن قلم باعث ایجاد حرکات وسیع می شود اگر مداد را متفاوت شدن از پهلو بگیرید خطوط کم رنگ تری ایجاد می کند ولی اگر متفاوت شدن از نوک قلم منجر به کشیدن استفاده کنید خطوط پررنگ و باریک تر خواهند شد.

السابق
طرز تهیه کیک ساده بدون فر
التالي
آموزش نقاشی ساده و زیبا

اترك تعليقاً