فارسی

قرص سیتریزین برای چیست

قرص سیتریزین برای چیست، قرص سیتریزین (Cetirizine) یک داروی ضدآلرژی و ضد حساسیت است که کاربرد اصلی آن درمان حساسیت و خارش است. همراه با این متفاوت شدن از این برای درمان موارد زیر نیز استفاده می‌شود: تب یونجه کهیر و خارش‌های پوستی ناشی متفاوت شدن از حساسیت‌ها و آلرژی‌ها درمان آبریزش بینی خارش و قرمزی چشم عطسه و خارش بینی و گلو و پوست (منجر به صورتی که این علائم ناشی متفاوت شدن از آلرژی و حساسیت باشند)

قرص سیتریزین برای چیست

قرص سیتریزین برای درمان علائم آلرژی و حساسیت‌های فصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. متفاوت شدن از این دارو برای درمان رینیت آلرژیک فصلی یا رینیت دائمی به خصوص است تب یونجه یا رینیت وازوموتور استفاده می‌شود. ستریزین یک داروی کاملا ایمن است که معمولا نداشتن {نوع} عارضه خطرناکی را در تلاش برای یافتن هستند ندارد.

سیتریزین یک داروی آنتی هیستامین یا ضد حساسیت است که برای تسکین علائم خفیف تا متوسط ناشی متفاوت شدن از حساسیت فصلی، رینیت آلرژیک دائمی و آسم آلرژیک شامل خارش پوست، التهاب آلرژیک ملتحمه چشم، خارش چشم، آب ریزش چشم، خارش گلو، خارش بینی، آب ریزش بینی و عطسه تجویز می‌شود. ستیریزین همچنین درمان خارش و تورم ناشی متفاوت شدن از کهیر استفاده می‌شود.

السابق
بادی اسپلش چیست
التالي
قرص بیزاکودیل برای چیست

اترك تعليقاً