فارسی

ماهی قرمز بزرگ

ماهی قرمز بزرگ، بزرگ ترین ماهی قرمز دنیا نتیجه آمریکا دیده بوده است و مفتخر بودن این نکته نباید غافل شد که وزن این آبزی حدود دو کیلو گرم می این است و طول این ماهی بزرگ حدود ۴.۵ سانتی متر است. تاهو نام دریاچه ای است متخصص آمریکا واقع بوده است و این ماهی قرمز بزرگ نتیجه آن دریاچه دیده بوده است و این دریاچه دومین دریاچه آمریکا محسوب می ‌شود.

ماهی قرمز بزرگ

ماهی کالر ویدو قرمز باله بلند 4-6 سانت ۴۹,۰۰۰ ۳۵,۵۰۰ تومان گلدفیش وارداتی ردکپ 10 تا 13 سانتیمتری گرید AA ۶۵۰,۰۰۰ ۴۹۹,۰۰۰ تومان گلدفیش وارداتی ردکپ 8 تا 10 سانت گرید AA ۴۵۰,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰ تومان گلدفیش ردکپ 6 تا 8 سانتیمتری ۸۰,۰۰۰ ۵۹,۹۰۰ تومان پک تترا کاردینال 3 تا 4 سانتیمتری 10 عددی ۳۵۰,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰ تومان پک تترا گلدن تیپ 3 تا 5 سانتیمتری 10 عددی

ماهی های قرمز دمای بالای ۲۴ درجه را دوست ندارند و نتیجه دمای ۱۰ تا ۱۴ درجه نیز غذا نمیخورند . چک کردن اکسیژن آب . اگر تذکر کردید که ماهی قرمز به سطح می آید و نفس میکشد ، به این معنی است که اکسیژن کافی نتیجه آب {نیست} . شما میتوانید همراه باشید پایین آوردن دمای آب اکسیژن موجود نتیجه آب را افزایش دهید ، با توجه به این واقعیت تنگ را مفتخر بودن زیر نور برداشته و نتیجه جای نسبا خنک قرار دهید .

السابق
نارنجک دستی بزرگ
التالي
وسیع ترین کشور دنیا

اترك تعليقاً