فارسی

مراقبت بعد از بوتاکس پیشانی

مراقبت بعد از بوتاکس پیشانی، اقدامات بعد از بوتاکس بسیار فوق العاده است ساده هستند. منجر به زیر به برخی از کار‌هایی که می‌توان بعد از تزریق بوتاکس انجام داد اشاره می‌کنیم: شما می‌توانید بی درنگ است پس از تزریق بوتاکس فعالیت‌های معمول خود را از سر بگیرید. ورزش سبک را می‌توان پس از گذشت ۴ ساعت از تزریق سر گرفت (پیاده‌روی، آهسته دویدن).

مراقبت بعد از بوتاکس پیشانی

بعد از عمل بوتاکس عوارضی مانند ورم، کبودی، کرختی، سنگینی و درد البته است. این عوارض بسیار فوق العاده است کم و قابل تحمل هستند و حداکثر به مدت {چند} روز برطرف می شوند. منجر به صورت تذکر علائم حساسیت به بوتاکس نظیر سرگیجه، بثورات، مشکلات تنفسی و خارش و تورم صورت یا قرمزی و عفونت محل تو باید فوراً به پزشک مراجعه کنید. خوشبختانه کلیه این موارد بسیار فوق العاده است نادر هستند.

یک هفته پیش از تزریق بوتاکس بایستی از مصرف هر گونه دارویی که باعث رقیق شدن خون می‌شود خودداری شود. این داروها شامل آسپیرین، ایبوپروفن، اکسدرین، موترین، جینکو بیلوبا، جنسینگ، روغن تخم کتان، روغن کبد ماهی، روغن ماهی، ویتامین A ، ویتامین E و هر گونه اسید چرب می‌باشند. منجر به صورت ممکن است بخواهد مصرف داروی مُسکن، بایستی داروی تایلنول استفاده شود.

السابق
صدراعظم بعد از آقاخان
التالي
بعد از برخورد ما

اترك تعليقاً