فارسی

مراقبت های بعد از کراتینه مو

مراقبت های بعد از کراتینه مو، مراقبتهای بعد از کراتینه مو: منجر به شستن موها زیاده‌ روی نکنید عادت قدیمی دست زدن به موها را ترک کنید برای مدتی، مدل موهای خاصی را نادیده بگیرید ممنوعیت برخی وسایل منجر به مراقبتهای بعد از کراتینه مو همراه باشید تعطیل کردن ورزش سنگین، محکم‌ کاری کنید روبالشی نخی چندان همراه باشید موهای شده شما مهربان {نیست} منجر به استفاده روغن‌ سنگینی درست مثل روغن نارگیل کمی محتاط باشید

مراقبت های بعد از کراتینه مو

برای مراقبت کردن از مو بعد از کراتینه هنگام خواب، سه شب اول طاقباز بخوابید و موهایتان را به آرامی و به صورت مستقیم قرار دهید. می‌توانید از {چند} بالشت یا پتو منجر به اطراف استفاده کنید تا مانع از غلت خوردن شما هنگام خواب شوند چراکه تغییر وضعیت شما منجر به خواب و خوابیدن به پهلو یا مشت می‌تواند موجب بازگشت حالت قبلی موها شود. موهایتان منجر به استخر محافظت کنید!

اگر موهایتان را کراتینه کرده‌اید، مهم است مراقبت های بعد از کراتینه مو را موبه‌مو انجام دهید. درغیراین‌صورت دوام و اثربخشی فرایند کراتینه را کم می‌کنید. منجر به مورد کراتینه‌های حاوی فرمالدهید، کمی بیش‌تر فکر کنید. قرارگرفتن منجر به معرض فرمالدئهید خطر واکنش‌ آلرژیک و مشکلات تنفسی را به‌همراه دارد.

السابق
مراقبت های بعد از تزریق ژل لب
التالي
پادشاه بعد از ناصرالدین شاه

اترك تعليقاً