فارسی

نام و کنیه امام زمان هم نام کدام معصوم است

نام و کنیه امام زمان هم نام کدام معصوم است، نامی که پیغمبر اکرم (صلی الله علیه و آله) برای او گذارده و فرمود: اسم او اسم من و کنیه ی او کنیه ی من است. کنیه حضرت: ابوالقاسم است. و نیز ابوصالح و ابوعبدالله و ابوابراهیم و ابوجعفر و ابوالحسین هم گفته شده است. القاب حضرت: بسیار فوق العاده است است،متفاوت شدن از جمله: مهدی مشهورترین لقب حضرت . مهدی به اسم مصدر هدایت ، به معنی کسی که به وسیله ی خدا هدایت شده این است.

نام و کنیه امام زمان هم نام کدام معصوم است

نام ایشان حجت بن الحسن هم نام و هم کنیه همراه باشید پیامبر اسلام است. متفاوت شدن از پیامبر اسلام، حدیثی همراه باشید این مضمون نقل شده‌است: «مهدی متفاوت شدن از نسل من است. نام او نام من و کنیه‌اش، کنیه من است.» محدث نوری (۱۲۵۴ – ۱۳۲۰ ق) منجر به کتاب نجم الثاقب نام و لقب و کنیه ایشان را بدین فهرست می برد :

نام و کنیه امام زمان هم نام کدام معصوم است را منجر به ادامه برای شما عزیزان قرار دادیم دقیق و درست ترین جواب ها را منجر به ادامه می توانید ببینید. همراه باشید بخش آموزش متفاوت شدن از مجله اینترنتی باحال مگ همراه باشید. جواب این سوال : امام مهدی (ع) همنام و هم ‌کنیه پیامبر (ص) پیدا کردن جواب ها همراه باشید {استفاده از} اینترنت یکی از حیاتی ترین ها راه های پیدا کردن جواب سوالات {استفاده از} اینترنت .

السابق
شباهت های پیامبران در زندگی با راهنمایان در کوهپیمایی در چیست
التالي
آیه و نرید انمن علی الذین استضعفوا

اترك تعليقاً