فارسی

پرسپولیس محبوب ترین تیم جهان

پرسپولیس محبوب ترین تیم جهان، پرسپولیس رسما محبوب‌ترین تیم جهان شد تاریخ انتشار : ۱۰:۵۱ – ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ پ تیم فوتبال پرسپولیس بیشترین رای را منجر به نظرسنجی محبوبترین باشگاه دنیا به دست آورد. به گزارش وانانیوز، هفته رفته نظرسنجی مارکا برای {انتخاب} محبوبترین و منفورترین باشگاه فوتبال همه جا در دنیا، جنجال‌های زیادی را منجر به فضای رسانه‌ای ایران به پا کرد.

پرسپولیس محبوب ترین تیم جهان

پرسپولیس رسما محبوب‌ترین تیم جهان شد تیم فوتبال پرسپولیس بیشترین رای را منجر به نظرسنجی محبوبترین باشگاه دنیا به دست آورد. ورزش سه: هفته رفته نظرسنجی مارکا برای {انتخاب} محبوبترین و منفورترین باشگاه فوتبال همه جا در دنیا، جنجال‌های زیادی را منجر به فضای رسانه‌ای ایران به پا کرد. این نظرسنجی منجر به نهایت نیز همراه باشید نتایج جالب و دور متفاوت شدن از انتظار به پایان رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس بیشترین رای را منجر به نظرسنجی محبوبترین باشگاه دنیا به دست آورد. به گزارش شبکه شرق، هفته رفته نظرسنجی مارکا برای {انتخاب} محبوبترین و منفورترین باشگاه فوتبال همه جا در دنیا، جنجال‌های زیادی را منجر به فضای رسانه‌ای ایران به پا کرد. این نظرسنجی منجر به نهایت نیز همراه باشید نتایج جالب و دور متفاوت شدن از انتظار به پایان رسید.

السابق
محبوب ترین باشگاه جهان
التالي
محبوب ترین تیم جهان

اترك تعليقاً