فارسی

چطور رمز وای فای را عوض کنیم

چطور رمز وای فای را عوض کنیم، نتیجه ادامه مراحلی که مهم است نتیجه این کار طی شود را بررسی خواهیم کرد: وارد شدن به صفحه تنظیمات ورود به صفحه مودم پیش مفتخر بودن تغییر رمز مودم مهم است به صفحه پیکربندی مودم مراجعه کنید. برای ورود به صفحه تنظیمات مودم، نتیجه مرورگر خود آدرس پیش فرض ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ وارد کنید. آدرس های معمول دیگری نیز برای رسیدن به صفحه تنظیمات وجود دارد.

wifi4games laptop

اگر رمز عبور وای فای خود را فراموش کرده‌اید می‌توانید همراه باشید {استفاده از} کابل Ethernet مودم را به کامپیوتر خود متصل کنید. نتیجه این صورت دیگر نیازی به به راه انداختن پسورد وای فای نخواهید داشت. به {چند} نکته‌ی زیر دقت کنید: آدرس پیش فرض روتر‌ها 192.168.1.1 هستند که مهم است آن نتیجه نوار آدرس مرورگر خود وارد کرده و سپس Enter بزنید.

برای تغییر رمز وای فای همراه باشید گوشی یا تبلت، در ابتدا مهم است مفتخر بودن طریق دقیقا همان شبکه به اینترنت وصل شوید. همراه با این، زمانی که رمز را عوض می‌کنید، تمام دستگاه‌های متصل به آن قطع می‌شوند و برای اتصال .

wifi

نحوه تغییر دادن رمز وای فای TP – Hyperlink 1. ابتدا مرورگر خود را باز کرده سپس به آدرس Gateway خود بردید. این آدرس معمولا ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ است. درصورت نرفتن به این آدرس، ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱ را امتحان کنید. 2. پنجره‌ای مشابه تصویر زیر باز خواهد شد (این تصویر نتیجه مرورگر فایرفاکس است).

چطور رمز وای فای را عوض کنیم؟ این روزها {استفاده از} وای‌فای نتیجه کل خانه‌ها و محیط‌های کاری رواج پیدا کرده است. معمول است افراد دیر به دیر برای عوض کردن رمز وای‌فای خود اقدام می‌کنند.

السابق
چطور موهایمان را فر کنیم
التالي
چطور وارد تیک تاک شویم

اترك تعليقاً