فارسی

چهار اصفهانی در بغداد

چهار اصفهانی در بغداد، چهار اصفهانی در بغداد فیلمی به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا ممتاز و تهیه‌کنندگی داریوش بابائیان محصول سال ۱۳۹۴ است. نخستین تجربه کارگردانی محمد ممتاز، فیلمی کمدی در حوزه‌ی سینمای دفاع مقدس است. این فیلم روایتگر زندگی یک خانواده‌ی اصفهانی سال ۱۳۶۴ است که همراه باشید وجود مشکلات، درگیر جنگ نیز می‌شوند.

فيلم چهار اصفهاني در بغداد

چهار اصفهانی در بغداد فیلمی به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا ممتاز و تهیه‌کنندگی داریوش بابائیان محصول سال ۱۳۹۴ است. فیلم چهار اصفهانی در بغداد روایتگر زندگی یک خانواده‌ی اصفهانی در سال ۱۳۶۹ است که همراه باشید وجود مشکلات، درگیر جنگ نیز می‌شوند. پدر خانواده (اکبر عبدی) به همراه پسرش تصمیم به فرار متفاوت شدن از کشور دارند، اما اتفاقات سمت و سویی دیگر به خود می‌گیرد.

فیلم چهار اصفهانی در بغداد به کارگردانی سید محمدرضا ممتاز در سال 1395 بازسازی شده است. این فیلم و در ژانر کمدی درام می‌یا نیست. در این فیلم اکبر عبدی، نسرین مقانلو، افشین شاه صناعی، کاظم افرندنیا، کیمیا باباییان، جعفر دهقان، فرید فوده، گوهرشاد مهابادی، قاسم زارع و ارژنگ امیرفضلی به هنرمندی پرداخته‌اند. خلاصه داستان فیلم

السابق
سه در چهار قسمت ۴
التالي
پنج تن آل عبا

اترك تعليقاً