فارسی

چگونه سبزه عید بکاریم

چگونه سبزه عید بکاریم، منجر به این مرحله همراه باشید توجه به {نوع} بذر خود می‌توانید متفاوت شدن از دو روش زیر سبزه خود را بکارید. اگر برای سبزه متفاوت شدن از دانه‌های سخت و درشت مانند بسیار زیاد تخمه‌ها استفاده می‌کنید، پس متفاوت شدن از خالی کردن آب اضافه خاک ژله‌ای و ریختن آن منجر به ظرف مورد نظر خود، دانه‌ها را روی خاک ژله‌ای بریزید.

چگونه سبزه عید بکاریم

برای کاشت سبزه عید ابتدا تو باید دو تا سه هفته پیش متفاوت شدن از فرارسیدن عید نوروز، مقداری عدس را درون یک ظرف بریزید و تمرکز کنید آن آب بریزید. به‌طوری که عدس‌ها زیر آب بروند. بگذارید عدس‌ها منجر به دمای اتاق {چند} روز منجر به این شرایط بمانند. به مرور زمان، عدس آب را به‌خود علاقه مند می‌کند. تو باید توجه به عدس‌ها یا نیست تا خشک نشوند.

کاشت سبزه منجر به قوطی کنسرو کف قوطی کنسرو را همراه باشید میخ سوراخ کرده و داخل آن خاک سبک بریزید. کمی بذر شبدر روی خاک بپاشید و تمرکز کنید بذر یک سانت خاک سبک بریزید. رویش آب اسپری کنید و همراه باشید نایلون بپوشانید. روزی دو سه بار روی خاک آب اسپری کنید. وقتی جوانه زد، نایلون را بردارید. قوطی را می توانید همراه باشید گونی کنفی و ریسمان کنفی تزیین کنید. کاشت منجر به پوست نارگیل

السابق
بچه چگونه به وجود می آید
التالي
hc در سونوگرافی جنین چیست

اترك تعليقاً